Military
Spotter Day 2015 – 23. BLT
  5 August 2015

23. Baza Lotnictwa Taktycznego we współpracy z portalem lotniczym Foto Poork zapraszają spotterów i przedstawicieli mediów na Spotter Day, który odbędzie się 19 sierpnia 2015. W ramach tego wydarzenia możliwe będzie obejrzenie z bliska treningów samolotów Polskich Sił Powietrznych podczas przygotowań przed Międzynarodowymi Pokazami Lotniczymi AirShow Radom 2015 i wykonania unikatowych zdjęć. W ramach Spotter Day 2015 przygotujemy również stanowisko prezentacyjne sprzętu fotograficznego, który będzie można przetestować w trakcie treningów.

Zgłoszenia przyjmujemy od 12 sierpnia 2015 godz. 16.00 do 16 sierpnia do godz. 20.00 poprzez formularz na stronie www.foto.poork.pl.

UWAGA – Liczba miejsc jest ograniczona do 30 osób i decyduje kolejność zgłoszeń! Prosimy o zgłaszanie się jedynie tych osób, które są pewne swojego uczestnictwa w tym wydarzeniu, gdyż po wyznaczonym terminie nie będzie możliwości zmiany. Zgłaszana osoba musi posiadać polskie obywatelstwo.

Aby zgłoszenie zostało zaakceptowane trzeba będzie także przesłać link do galerii internetowej własnych prac o tematyce lotniczej. Punkt jest ten wymagany w celu weryfikacji zgłaszanych osób.

Wszelkie informacje organizacyjne (w tym także godziny rozpoczęcia) zostaną rozesłane do uczestników mailowo po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

Zapraszamy do udziału!

Zobacz relację z zeszłorocznej edycji -> SPOTTER DAY 2014 – 23. BLT


Spotter Day 2015 – rejestracja

Proces rejestracji został zakończony z powodu wyczerpania limitu miejsc. Informacje o potwierdzeniu lub odrzuceniu zgłoszenia prześlemy do zgłoszonych osób w piątek (14 sierpnia 2015) popołudniu.