Airshows
Radom AirShow 2015 – ludzie
  28 listopada 2015

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2015 przyciągnęły do Radomia prawie 200 tysięcy widzów z Polski i zza granicy. Te dwa weekendowe dni sierpnia były okazją do bliższego kontaktu z lotnictwem, zarówno wojskowym, jak i cywilnym.

Lotnisko w Radomiu odwiedziło prawie 200 tys. widzów z całej Polski oraz z zagranicy. Każdy z nich znalazł coś dla siebie – zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Mnogość pokazów dynamicznych (zespoły akrobacyjne, soliści, śmigłowce) zapewniły niemałe atrakcje dla każdego. Na wystawie statycznej zaprezentowane zostało wiele maszyn zarówno wojskowych, jak i cywilnych. Dodatkowo bardzo bogato reprezentowane były także Wojska Lądowe i Siły Specjalne.

W poniższej galerii prezentujemy ludzki aspekt pokazów – odwiedzających imprezę, pilotów, wolontariuszy czy samych organizatorów. Zdjęcia wykonywaliśmy przez wszystkie dni – od czwartku do poniedziałku, zarówno z ziemi, jak i z powietrza. Zapraszamy do obejrzenia ujęć i pozdrawiamy pilotów, dzięki którym stworzyliśmy pozytywne i unikatowe fotografie.

Duże podziękowania kierujemy do Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych za umożliwienie nam wykonania niecodziennych i wyjątkowych zdjęć pod tych pokazów. Podziękowania składamy także dla sklepu fotograficznego Proclub oraz firmy Canon Polska za wsparcie techniczne podczas wszystkich dni imprezy. Warto wspomnieć, że nasze zdjęcia można oglądać w różnych publikacjach prasowych – m.in. Przegląd Lotniczy, Magazyn VIP czy Eurofighter World.

Naszymi partnerami podczas zdjęć byli:

468x60_proclubWypozyczalnia

Canon Polska