Helicopters
Polska z lotu ptaka
  28 lipca 2013

Szczegóły

Operator
Helicopter.pl
Miejsce
International Airspace
Sprzęt foto
Canon EOS 50D, Sigma 18-250mm f/3.5-6.3 DC OS HSM

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z powietrza zrealizowanego nad Mazowszem, przy okazji podróży do Włocławka na sesję zdjęciową. Zdjęcia wykonywano ze śmigłowca Eurocopter EC130 należącego do floty przewoźnika lotniczego Helicopter.pl – Lidera usług transportu śmigłowcowego w Polsce. Wystartowaliśmy z Warszawy rano, a po ok. 45 minutach byliśmy już na miejscu. W trakcie tego lotu, który po części był lotem widokowym, mogliśmy podziwiać uroki Polski z odmiennej perspektywy i musimy przyznać, że widoki te naprawdę zapierają dech w piersiach. Lecieliśmy nad różnorakimi nizinami oraz mieliśmy możliwość zobaczyć m.in. Płock czy rozlewisko/bieg Wisły. Zachęcamy gorąco każdego, aby (w miarę możliwości) spróbował zobaczyć Polskę z lotu ptaka, gdyż wrażenia są o wiele inne niż z poziomu Ziemi. Zapraszamy do obejrzenia paru ujęć Polski i Mazowsza z lotu ptaka.

Helicopter.pl jest częścią grupy Heli Invest, która od ponad 10 lat jest przedstawicielem firmy Eurocopter oraz Autoryzowanym Centrum Serwisowym w Polsce.
Helicopter.pl posiada liczną flotę śmigłowców dzięki czemu jesteśmy liderem usług transportu śmigłowcowego w Polsce.

Helicopter.pl w ramach swojej działalności realizuje:
– loty Airtaxi / wynajem śmigłowca
– loty biznesowe
– loty widokowe
– filmowanie/fotografowanie z powietrza
– loty patrolowe
– oferty specjalne: loty do kurortów wypoczynkowych, zaręczyny w powietrzu, udział w eventach/konferencjach/imprezach firmowych

Helicopter.pl realizuje loty śmigłowcami Eurocopter, które charakteryzują się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, nowoczesnym designem oraz najwyższym w swojej klasie komfortem.