Civilian
OLT Express – konferencja prasowa
  14 kwietnia 2012

Szczegóły

Operator
OLT Express
Miejsce
Warszawa Okęcie, Gdańsk Rębiechowo
Sprzęt foto
Canon EOS 7D, Canon EF 24-105mm f/4 L IS UMS

W dniu 11 kwietnia 2012 w Gdańsku lina lotnicza OLT Express zorganizowała konferencję prasową, na któej byliśmy obecni. Oprócz tego, specjalnie dla dziennikarzy został zorganizowany przelot na trasie Warszawa – Gdańsk – Warszawa, w którym również uczestniczyliśmy… Dlatego czas teraz na krótką relację.
Konferencja prasowa odbyła na lotnisku w Gdańsku w nowym terminalu T2. Obecny był cały główny zarząd lini, który został uwieczniony przez nas na zdjeciach. Podczas spotkania miała zostać ogłoszona siatka połączeń zagranicznych, jednak niestety założenie nie zostało zrealizowane. Zamiast tego zostało przedstawione parę innych praktycznych oraz ciekawych informacji na temat lini i jej rozwoju. Dodatkowo zostały podane informacje o skasowaniu połączeń Worcław – Kraków oraz Wrocław Poznań, a uruchomione zostana połączenia Łódź – Kraków oraz Bydgoszcz – Kraków. Warta uwagi jest takze wypożyczalnia samochodów OLT Express dla klientó lini lotniczych w każdym porcie lotniczym w Polsce do/z którego operuje OLT Express w cenie 60zł/dobę za Mini lub 40zł/dobę za Renault Clio. Z ważniejszych informacji warto jeszcze wspomnieć, że w najbliższym czasie flotę przewoźnika zasili jeden fabrycznie nowy Airbus A320.
Sam lot na trasie Warszawa – Gdańsk – Warszawa odbył sie bardzo przyjemnie i bez większych opóźnień. Świetny catering, wspaniała atmosfera na pokładzie oraz piękne widoki zza okna sprawiły, że rejs ten przebiegł bardzo miło. Odbywał się on na maszynie Airbus A320 (reg. SP-IAC), wiec warto takze wspomnieć o wysokim komforcie lotu. Nie można takze zapomnieć o wspaniałej załodze i pilotach, którym dziękujemy za bardzo miło spędzony czas.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć !