Helicopters
Aviation Girls – lotnicza sesja zdjęciowa
  27 lipca 2013

Szczegóły

Operator
Helicopter.pl
Miejsce
Włocławek
Sprzęt foto
Canon EOS 50D, Canon EF 50mm f/1.8 USM, Sigma 18-250mm f/3.5-6.3 DC OS HSM

Pod koniec maja, dzięki współpracy z firmą Helicopter.pl, udaliśmy się do Włocławka, gdzie w połączeniu z firmą Java Car Design zorganizowana została ekskluzywna sesja zdjęciowa z fotomodelkami, śmigłowcem EC130 oraz sportowym Ferrari. Bardzo ciekawie zaczęło się już w samej Warszawie, gdyż na miejsce zdjęć udaliśmy się śmigłowcem, co było bardzo dużym ułatwieniem oraz zaowocowało ciekawymi zdjęciami z powietrza. Po przybyciu na miejsce i odpowiednim przygotowaniu zajęliśmy się naszym zadaniem i wykonaliśmy lotniczą sesję zdjęciową. 8 modelek, 2 sportowe Ferrari i 1 nowoczesny śmigłowiec Eurocopter EC130. Dziewczyny wspaniale pozowały, były bardzo wyrozumiałe, chętne do współpracy oraz spełniały każdą naszą prośbę podczas sesji. Piękne i bezchmurne niebo wraz z słońcem zapewniło wspaniałe oświetlenie podczas całego dnia pełnego wrażeń oraz zdjęć. Atmosfera, jak to bywa podczas sesji zdjęciowych, była bardzo przyjemna i miła, a my na pewno na długo zapamiętamy tą sesję oraz w przyszłości zrealizujemy jeszcze wiele podobnych przedsięwzięć.

Na zdjęciach prezentowanych na łamach naszego portalu znajdują się śmigłowce należące do floty Helicopter.pl.

Helicopter.pl jest częścią grupy Heli Invest, która od ponad 10 lat jest przedstawicielem firmy Eurocopter oraz Autoryzowanym Centrum Serwisowym w Polsce.
Helicopter.pl posiada liczną flotę śmigłowców dzięki czemu jesteśmy liderem usług transportu śmigłowcowego w Polsce.

Helicopter.pl w ramach swojej działalności realizuje:
– loty Airtaxi / wynajem śmigłowca
– loty biznesowe
– loty widokowe
– filmowanie/fotografowanie z powietrza
– loty patrolowe
– oferty specjalne: loty do kurortów wypoczynkowych, zaręczyny w powietrzu, udział w eventach/konferencjach/imprezach firmowych

Helicopter.pl realizuje loty śmigłowcami Eurocopter, które charakteryzują się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, nowoczesnym designem oraz najwyższym w swojej klasie komfortem.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.