Exclusive
Aviation Girls 2015 – lotnicza sesja zdjęciowa
  16 listopada 2015

Szczegóły

Operator
Helicopter.pl
Miejsce
Włocławek
Sprzęt foto
Canon EOS 1D Mark IV, Canon EOS 1D X, Canon EF 24-70mm f/4 L IS USM, Canon EF 85mm f/1.2 L USM

We wrześniu, dzięki współpracy z firmą Helicopter.pl, udaliśmy się do Włocławka, gdzie w połączeniu z firmą Java Car Design zorganizowaliśmy po raz kolejny sesję zdjęciowa z modelkami i śmigłowcem H130 w najnowszej wersji T2. Bardzo ciekawie zaczęło się już w samej Warszawie, gdyż na miejsce zdjęć udaliśmy się śmigłowcem, co było bardzo dużym ułatwieniem oraz zaowocowało ciekawymi zdjęciami z powietrza. Po przybyciu na miejsce i odpowiednim przygotowaniu zajęliśmy się naszym zadaniem i wykonaliśmy lotniczą sesję zdjęciową. Dziewczyny wspaniale pozowały, były bardzo wyrozumiałe, chętne do współpracy oraz spełniały każdą naszą prośbę podczas sesji. Atmosfera, jak to bywa podczas sesji zdjęciowych, była bardzo przyjemna i miła, a my na pewno na długo zapamiętamy tą sesję oraz w przyszłości zrealizujemy jeszcze wiele podobnych przedsięwzięć.

Na zdjęciach prezentowanych na łamach naszego portalu znajduje się śmigłowiec należący do floty Helicopter.pl.

Helicopter.pl jest częścią grupy Heli Invest, która od ponad 10 lat jest przedstawicielem firmy Airbus Helicopters oraz Autoryzowanym Centrum Serwisowym w Polsce.

Helicopter.pl w ramach swojej działalności realizuje:
– loty Airtaxi / wynajem śmigłowca
– loty biznesowe
– loty widokowe
– filmowanie/fotografowanie z powietrza
– loty patrolowe
– oferty specjalne: loty do kurortów wypoczynkowych, zaręczyny w powietrzu, udział w eventach/konferencjach/imprezach firmowych

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Naszym partnerem podczas zdjęć był:

468x60_proclubWypozyczalnia