Civilian
Air2Air nad Warszawą z SkyPoland
  14 czerwca 2014

Na początku czerwca dzięki naszej współpracy z SkyPoland zorganizowaliśmy sesję zdjęciową air2air wraz z Robinsonami R44 nad Warszawą i okolicami.

Startując z heliportu w Konstancinie wykonaliśmy lot wzdłuż Wisły aż do Mostu Świętokrzyskiego, a w drodze powrotnej zrobiliśmy krótki zawis nad Stadionem Narodowym i Parkiem Skaryszewskim. Następnie wróciliśmy trasą równoległą do Wisły do Konstancina, wykonując po drodze symulowane lądowanie na wysepce na Wiśle. Myślę, że warto wspomnieć, że robiliśmy nie tylko zdjęcia, ale też film (m.in. z kamer GoPRO), a podczas lotu obecny był Błękitny24, który również nagrywał śmigłowce z powietrza.

Pogoda dopisywała – piękne poranne słońce, duża widoczność i wspaniała atmosfera oraz profesjonalni piloci oraz znakomita ekipa sprawiła, że zdjęcia podczas tej sesji były czystą przyjemnością.

Sky Poland działa na rynku od 2006r., a jej flota skłąda się z Robinsonów R44, Eurocopterów oraz dwusilnikowych maszyn, co sprawia, że każdy lot może być perfekcyjnie dostosowany do klienta. Naturalnie maszyny dostępne są przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Sky Poland zajmuje się organizacją różnego rodzaju lotów – lotów biznesowych, air taxi, zdjęć lotniczych, przewozów cargo, lotów patrolowych widokowych czy zaręczynowych.

W trakcie naszej wizyty w Sky Poland wykonaliśmy także sporo innych ciekawych zdjęć, nie tylko podczas sesji air2air. Już nie możemy doczekać się dalszej współpracy, gdyż zapowiada się ona bardzo obiecująco. Za pomoc przy realizacji zdjęć, dziękujemy także Proclub, który udzielił nam wsparcia technicznego. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu!

Naszym partnerem podczas zdjęć był:

468x60_proclubWypozyczalnia