Sięgając Nieba – książka
  23 grudnia 2018

W dniu 14 listopada 2018 miała miejsce premiera naszej najnowszej i najobszerniejszej publikacji z okazji 100 Lecia Lotnictwa Wojskowego! „Sięgając nieba” to prawie 300 stron z najlepszymi zdjęciami Air-to-Air samolotów i śmigłowców Polskich Sił Powietrznych powstałych podczas ponad 35 sesjach zdjęciowych.

Autorami książki i zdjęć są Bartosz Bera oraz Filip Modrzejewski, a do współpracy został zaproszony także Maciej Lipiński (portrety pilotów), jak i Marcin Górecki (rzuty boczne maszyn). Album został wydany przez wydawnictwo WarBook, a mecenasem wydania jest LOTOS Air-BP Polska. Dzięki wszystkim za wsparcie i możliwość wydania albumu!

 

W rękach pilotów samoloty i śmigłowce ożywają. Z niezwykłych przedmiotów stają się groźnymi drapieżcami lub roboczymi końmi.  W albumie tym umieściliśmy zdjęcia wszystkich współcześnie używanych typów statków powietrznych spod znaku biało-czerwonej szachownicy.  Pełnią wiele zadań, lecz łączy je wspólny cel – bezpieczna Rzeczpospolita i jej obywatele. 

Opracowanie, jakiego jeszcze nie było – kompletny fotograficzny obraz lotniczej części Sił Zbrojnych RP uzupełniony rysunkami prezentującymi malowanie poszczególnych maszyn oraz portretami ludzi lotnictwa.

 

Album dostępny jest w Empiku oraz innych księgarniach na terenie Polski i Europy! Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami:

https://www.empik.com/siegajac-nieba-bartek-bera-modrzejeski-filip-lipinski-maciej-gorecki-marcin,p1217597109,ksiazka-p

 

Podziękowania także dla Canon Polska i Proclub za wsparcie techniczne całego projektu profesjonalnym sprzętem fotograficznym!