Jasna Strona Kadru
  12 października 2017

Fundacja HumanDoc, CSI Foto i Video, Profesjonalny Sklep Fotograficzny Proclub oraz Canon Polska zapraszają serdecznie wszystkich do udziału w IV edycji konkursu fotograficznego JASNA STRONA KADRU.

JASNA STRONA KADRU jest kategorią honorową konkursu fotograficznego „HumanDOC Proclub Camera„ organizowanego w ramach VIII Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC.

Idea

JASNA STRONA KADRU, to idea, którą chcemy zachęcić wszystkich do fotografowania i pokazywania pozytywnych aspektów życia oraz przyjaznych relacji społecznych.

Celem konkursu jest promowanie poprzez pozytywną fotografię takich wartości jak miłość, pokój, szacunek, integracja, ochrona życia i środowiska naturalnego, wolontariat jak również każda gotowość do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Dla kogo?

Konkurs skierowany jest dla wszystkich zarówno do amatorów, jak i do profesjonalistów, starych i młodych, kobiet i mężczyzn. Znaczenie ma tylko przesłane zdjęcie.

Terminy

1-21.10.2017 – termin nadsyłania prac
26-27.10.2017 – obrady Jury Konkursu
30.10.2017 – ogłoszenie wyników konkursu na stronie jasnastronakadru.pl oraz www.humandoc.net
26.11.2017 – Wręczenie nagród podczas Gali Finałowej VIII Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC w warszawskiej Kinotece

Nagrody

Nagroda im. Dawida Korneckiego w konkursie JASNA STRONA KADRU
Bezlusterkowiec Canon EOS M6 + obiektyw 15-45 mm IS STM ufundowany przez firmę Canon Polska.

4 x wyróżnienia: Drukarka termosublimacyjna Canon Selphy 1300 + zestaw wkładów pozwalający na wydruk 108 fotografii.

 

Więcej szczegółów na stronie www.jasnastronakadru.pl