Jasna Strona Kadru – konkurs fotograficzny
  19 października 2016

Fundacja HumanDoc, Profesjonalny Sklep Fotograficzny Proclub, Canon Polska oraz Akademia Fotografii  zapraszają wszystkich do udziału w III edycji konkursu Jasna Strona Kadru

JASNA STRONA KADRU jest kategorią honorową konkursu fotograficznego „HumanDOC Proclub Camera” organizowanego w ramach VII Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC.

IDEA

JASNA STRONA KADRU, to idea, do której chcemy zachęcić wszystkich szukających pozytywnych aspektów życia społecznego oraz zachęcić do pochylenia się nad relacjami międzyludzkimi zaobserwowanymi w naszym codziennym życiu, podczas interesujących podróży i nie tylko. Celem konkursu jest propagowanie pozytywnych wartości, takich jak: poszanowanie  każdego życia, dobroć, solidarność, odpowiedzialność, szacunek do innych, tolerancja, empatia. Zeszłoroczna edycja zaowocowała wieloma niesamowitymi fotografiami, które dokumentowały te wartości. Tym samym dając nam powód do tego, by w tym roku zaprosić Państwa ponownie do udziału w konkursie JASNA STRONA KADRU.

Konkurs ten dedykujemy Dawidowi Korneckiemu, który 7 września 2013 roku został zamordowany na ul. Grodzkiej w Krakowie. Chcemy w ten sposób godnie i szlachetnie uczcić jego piękne, choć krótkie życie, w którym kierował się pozytywnymi wartościami oraz upamiętnić jego tragiczną śmierć. Dlatego nagroda w tym konkursie nosi jego imię.

Nagroda główna:

Aparat fotograficzny Canon EOS 100D + obiektyw 18-55mm IS STM

Nagroda ufundowana przez firmę Canon Polska

WYRÓŻNIENIA:

4 x wyróżnienia: zaproszenie do udziału w wybranym bloku zaawansowanego kursu Akademii Fotografii o wartości 460zł brutto. Szczegóły bloków kursowych na stronie: http://www.akademiafotografii.pl/warszawa/zaawansowany-kurs-fotografii

Zapraszamy do zgłaszania zdjęć!

Szczegóły na stronach:

www.jasnastronakadru.pl oraz http://www.konkurs.humandoc.pl

Web