Civilian
Od 0 do akrobacji z Maherem Zaherem
  13 września 2019

„Jeśli masz marzenia, właśnie w tym momencie masz narzędzia, by je spełnić.”.

SANAD Aerotech (zlokalizowane w Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie) pokazuje dokładny przykład z przytoczonego cytatu. Zaczynając od obsługi 12 silników, przez 70, aż do obsługi 190 silników rocznie z uporem realizowali swoją pasję, a ich zapał pozwolił spełnić wszystkie marzenia i cele.

Lecz to nie koniec, czas na nowy pomysł i nową relację. Z inicjatywy Mahera Zahera oraz, aby lepiej współtworzyć markę, postanowił on zdobyć licencję PPL oraz uprawnienia do akrobacji, co zrealizował łącznie w mniej niż miesiąc. Droga ta nie była i wiele osób nie wierzyło, że będzie możliwa, lecz Maher bez problemu wylatał wszystkie wymagane godziny, zdał egzaminy i dołączyć do grona pilotów.

Już w tym roku, będziemy mogli podziwiać Mahera Zahera w dynamicznym pokazie podczas wielu pokazów lotniczych. Ten przykład pokazuje, że nic nie jest niemożliwe, zawsze trzeba wierzyć i mieć marzenia. A ciężką pracą można osiągnąć swoje cele.

Spośród wielu inspirujących historii, o których słyszeliśmy, jest to kolejna. opowiada tym razem przez SANAD Aerotech. Będziemy na bieżąco śledzić karierę Mahera i mamy nadzieję, by zobaczyć go w powietrzu ponownie.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć ze szkolenia w locie!